Logo SK Motorlet    
 Vyhledávání:
 
 
Program | Co bude | Co bylo | Čochtan | Občasníky | Oddíly | Loděnice | Výbor oddílu | Ankety | Odkazy
Konec. A je tu definitivní konec pod hlavičkou SK Motorlet. Pokud se chcete tedy dozvědět novinky, tak musíte navštívit naše nové stránky na adrese www.SKZlichov.cz.

To je vstup do loděnice

Loděnice - to je taková dřevěná bouda, ve které je v zimě větší zima než venku a v létě větší horko než venku. Přesto je nám tam fajn. V loděnici, když je otevřená, bývá kustod - Láďa Schnaiberg. Taky v tý loděnici je telefon, který občas někdo zvedne. Jeho číslo je 257 321 799.

Vstup do loděnice Naše šatny

No a kdy je ta loděnice vlastně otevřená? Různě se to mění, ale v základu platí, že každou středu a pátek odpoledne, v sobotu celý den a v neděli odpoledne. Pokud je náhodou nějaký ten státní svátek tak je zavřeno. No a teď konkrétněji. V zimě je zavřeno a přes rok? Ve středu je otevřeno od 15 do 19 hodin, v pátek od 16 do 19, přičemž v červenci a srpnu se to posune až do 20 hodin. V sobotu od 8 do 18, v září pouze do 17 a v říjnu do 12 hodin. A zbývá neděle - od 13 do 20, v září a říjnu pouze do 19 hodin. Taky pokud je společenský večer (první čtvrtek v měsíci) tak je otevřeno přibližně od 18 do 22 hodin. Pokud ale opravdu nutně potřebujete někdy jindy, můžete zkusit se domluvit s některým z obětavců z výboru.

Klubovna Pohled zespodu

A co v loděnici? Je tam hřiště, na kterém si můžete zahrát volejbal, nohejbal a další sporty. Plánuje se také badminton, líný tenis či ping-pong. Také si můžete zajezdit na lodi (zvláště v pátek odpoledne se Zajíc přímo nabízí). Po dohodě se Zajícem si i nějakou můžete vyzkoušet.

Taky se plánuje kompletní nový nátěr loděnice (pokud zbydou peníze) a pokud zbyde čas i peníze tak nějaké ty úpravy klubovny.

No a teď když víte, že je asi otevřeno, tak se tam potřebujete nějak dostat. Těch možností je několik, záleží na tom, které přibližovadlo si zvolíte.

Pokud tedy pojedete lodí, tak miřte z Modřan po proudu řeky, koukejte na levý břeh a asi 100m před Císařskou loukou uvidíte naši loděnici. Splést se nemůžete - je to druhá budova od Barandovského mostu a je dřevěná. Pokud ovšem nechce jet až z Modřan tak druhá nápověda je, že leží přímo proti botelu Racek.

Další možností je městská hromadná doprava. Nejjednodušší je tedy dojet metrem na Smíchovské nádraží a odtud jet libovolným autobusem jednu stanici. Vystoupíte na zastávce Lihovar a přejde Strakonickou. Pokud ale chcete jet tramvají, tak máte smůlu, neboť indiáni rozkopali koleje a tramvaje nejezdí.

A poslední možností je automobil. Takže pokud pojedete po Strakonické směrem od Barandova do centra, tak jakmile uvidíte semafory tak přibrzděte a hned za nimi zastavte. Pokud minete benzínovou pumpu Shell, tak už je pozdě.

A pokud pořád nevíte, kde to vlastně je, tak se zkuste kouknout na mapy na Atlasu, tam by to mohlo být jasnější.

A naše nové toalety


Nahoru Tyto stránky navrhl a udržuje Martin Humpolec, ICQ: 102664876, adresa nástupnické organizace: http://SKZlichov.cz