Logo SK Motorlet    
 Vyhledávání:
 
 
Program | Co bude | Co bylo | Čochtan | Občasníky | Oddíly | Loděnice | Výbor oddílu | Ankety | Odkazy
Konec. A je tu definitivní konec pod hlavičkou SK Motorlet. Pokud se chcete tedy dozvědět novinky, tak musíte navštívit naše nové stránky na adrese www.SKZlichov.cz.

Jizera 25. - 26. 5.

Zase jsme po nějaké době vyrazili na vodu. Tedy já a Jana. Zájezd byl plný, bylo to asi dáno i tím, že jsme měli k dispozici pouze malý vlek na lodě a tak bylo relativně umění je tam všechny pěkně naskládat. Kupodivu se nemožné podařilo a my vyrazili na cestu.

Nejdříve jsme zastavili v Turnově na nákup a byla první pikantérie - vozíky jsou na dvě osoby. Nějak nevím, jak si ta aktivní prodavačka myslela, že by nás stihla odbavit, když nás přijel plný autobus a košíků měli málo už před tím. A tak jsme nakonec nakupovali klasicky všichni dohromady. Po nákupu jsme mohli naplnit bříška a vyrazit na vodu.

Všichni sice tvrdili, že té vody je celkem dost, ale mé vzpomínky byly jiné a tak se mi jí zdálo málo. Naštěstí jsme moc nedrhli ale v klidu jeli po řece dál. Dokonce jsme ani netrénovali (my konkrétně) ale užívali si nádherný sobotní den. V Malé Skále jsme si dali svačinku a potom jsme ještě kousek popojeli, asi aby se nám ty lodě tahaly lépe do kopce. Nakonec se povedlo i všechno navázat a vyrazili jsme na tábořiště.

Rychle najíst a do spacáků. Někteří tedy zvládli ještě hospodu, ale to už by na nás bylo moc. Ráno nebylo nejlépe a když jsme zabalili tak začalo pršet. Největší makačka byla otočit autobus, ale i to se nakonec povedlo a mohli jsme jet. Tedy kromě Tomáše, který si v tak pěkném počasí naplánoval pěší výlet.

Cesta naštěstí ubíhala celkem rychle a dokonce přestalo i pršet, takže v Malé Skále bylo opět relativně pěkně a mohli jsme to v klidu vzdát a převléknout se. Potom ještě do pizzerie na jídlo a opět kousek popojet pro ostatní.

Cestou domů jsme vysadili Jitku a hned za Turnovem se postavili do zácpy - před námi bouračka se smrťákem a tak jsme nějakou tu chvíli okouněli okolo a čekali, až hasiči dokončí svoji práci.

V každém případě voda se povedla, dokonce byl i plný autobus, teď jenom jak dopadnou další akce. Doufejme, že se povedou stejně.


Nahoru Tyto stránky navrhl a udržuje Martin Humpolec, ICQ: 102664876, adresa nástupnické organizace: http://SKZlichov.cz