Logo SK Motorlet    
 Vyhledávání:
 
 
Program | Co bude | Co bylo | Čochtan | Občasníky | Oddíly | Loděnice | Výbor oddílu | Ankety | Odkazy
Konec. A je tu definitivní konec pod hlavičkou SK Motorlet. Pokud se chcete tedy dozvědět novinky, tak musíte navštívit naše nové stránky na adrese www.SKZlichov.cz.

Fotky. Občas se najde nějaký nešťastník, který s sebou vezme foťák či kameru (jako třeba já). A potom se ještě pokusíme najít dalšího nešťastníka, který k tomu napíše nějaký ten pokec, aby i ti co nemohli jet z toho něco měli. A třeba to i přiláká nějaké další odvážlivce (nemyslíte?). No a mou snahou je, aby se tady nejpozději týden po akci nějaký takový ten pokec objevil. Většinou ho píšu sám, protože nikomu dalšímu se nechce se svými literátními výtovry svěřovat. Ale třeba se to změní.

Fotky z předchozí doby
      21. 12. 2002 - Eskymáci - Nahoru a dolů, pár kanadských žertíků a téměř všichni bezchybně mrskali jednoho eskymáka za druhým (tedy někteří zvládali zatím jen jeho první-důležitější-polovičku).
14. 12 2002. - Pěší výlet - Na stylovém Libeňském Nádraží jme se v 7:45 sešli jen tři. Zakoupilo se drahé jednotlivé jízdné a krátce po osmé hodině jme již seděli v rychlíku na Kolín. Zde jsme přesedli a osobním vlakem dojeli do Hatí.     Eskymáci24. 11. 2002 - Eskymáci - To by byla teorie. V praxi to bylo samozřejmě trošku složitější, docela jsem si nalokal, a svého tonoucího taky trochu utopil. Ale skok do vody mi prý jde moc hezky. Další částí byl nácvik sebeobrany, sápe-li se po vás tonoucí, škrtí a kouše. Je to věc celkem komplikovaná a připomíná to karate ve vodě, je to nutné vidět a vyzkoušet.
16. - 17. 11. 2002 - První podzimní pěšárna - Ráno jsem se ovládal a dobrou půl hodinku ležel a ležel. Jenže náš pes se Vráťovi v noci překousal a po ránu se po nás začal radostně probíhat. Tak že mě nezbylo nic jiného než vstát a začít připravovat snídani (přece po sobě nenechám běhat psa). Kečup mě obvinil, že jsem po psovi házel kamínky abych to své brzké vstávání na někoho svedl.     2. 11. - Běh o koláč panny z Dívčích Hradů - povedl se, závodníků bylo dosti a trať neuvěřitelně náročná.
30. 5. - 1. 6. - Vltava pro Tesco - U Tesca přijelo pár nákupních vozíků plných lahodného moku - to byla předzvěst veselé cesty. Ani jsem se moc nespletl, hned po odjezdu a úvodním proslovu se začalo píti a díky tomu se naše cesta zpomalila. Přeci jenom každých 30km nechat vyvenčit 25 lidí chvíli trvá.     25. - 26. 5. - Jizera - Cestou domů jsme vysadili Jitku a hned za Turnovem se postavili do zácpy - před námi bouračka se smrťákem a tak jsme nějakou tu chvíli okouněli okolo a čekali, až hasiči dokončí svoji práci.
Zuzce se to líbilo11. - 12. 5. - Labe - Vrchlabská soutěska tentokráte nalákala, dokonce i děcka z oddílu (tedy ti na kajacích) si ji chtěli dát, ale Ájík je dostatečně odradil. Ten totiž surfuje na každé vlně, i na té, do které by to ostatní neřekli.a jak to viděl Petr Zavada     27. - 28. 4. - Otava - Při vytahování jedné z kánoí se Kečupovi zasekla o kámen házečka, kterou
táhl za svou lodí (sám na ni byl přivázán), a musel vykrysit.
a jak to viděl Martin Čada
13. 4. - 14. 4. - Rolava, Svatava - K večeři Zajíc připravil našemu dětskému oddílu milé/nemilé překvapení. Místo klasické večeře polévka + hlavní jídlo, byla jen polévka a plná jídelní bedna chipsů!     Eskymáci 2001/2002 - Zimní sezóna plná výuky eskymáků měla úspěch a doufejme, že se to projeví i na našich vodáckých akcí. Doufejme, že neuvidíme tolik lidiček, kteří vylévají své lodě a jsou při tom značně zničení.
9. - 10. 3. - Klínovec - Tragédie jako vždy, navíc když mi doma vynadali, jak je možné, že opět vyjíždíme z I.P.Pavlova a né z Roztyl. Začínám o tom vážně uvažovat.     Sáňkařská dráha19. - 20. 1. - Černá hora - Chata U Bedřicha v Rudníku nám poskytla dostatek místa pro naše znavená těla, ubytování dle mého skoro až luxusní, k dispozici byl dokonce i pingpongový stůl (překvapivě ho dětský oddíl snad ani nevyužil).
18. 11. - Eskymáci - Tak první eskymáci za námi a další nás čekají. Schválně, jestli je už konečně budeme všichni dokonale umět.     10. 11. - Běh o koláč panny z Dívčích Hradů - Tak 18. ročník našeho tradičního běhu se opravdu vyvedl. Nejdřív jsme pořádně utráceli, aby trať byla opravdu pořádně vyznačená – po loňských zkušenostech jsme nechtěli, aby si závodníci zase zkracovali cestu.
27. - 28. 10. - Brigáda - Po několika stech metrech jsme na trati spatřili Zajíce s Irenou, z nepochopitelných důvodů jsme zastavili, nově příchozí naskákali do vagonu a jelo se dál. Samotné pálení znepříjemňoval hustý dým, který zamořil celý prostor. Jarin     13. - 14. 10. - Vavřinecký potok - Protože Pajdě ještě stále dělá problémy určování času, do autobusu naskakuje za jízdy s kajakem na zádech. Radek Hasal
a pokec od Mišičky
28. - 30. 9. - Vltava - A Zajíc nadával: "Minulý týden jsem měl chuť na smaženici a přijel jsme brzo, ale hub bylo jenom pár. A dnes jich mám spoustu, ale zase nemám vajíčka a navíc jsme přijeli pozdě."
pokec od Drbži
    15. - 16. 9. - Teplá, Střela - Mezitím přijel zbytek teda hlavně dětský oddíl převezl si věci a rozdělal oheň, u kterého jsme se slezli a poslouchali tůrování řidiče z druhé strany řeky. Ájík
pokec od D H
Anglie 200126. 7. - 6. 8. - Anglie 2001 - Šestý den byl horolezecký výcvik na tréninkové stěně. Byla vysoká jen šest metrů. Měla tři cesty, které bylo možné kombinovat. Zkoušeli jsme lézt i po stěnách bez jištění a po stropě. Musím říct, že to neumíme a tak jsme několikrát spadli do molitanu. Na závěr se slaňovalo. Odpoledne jsme navštívili regionální muzeum v Chepstow.     Přípravy3. - 12. 8. - Praha-Hamburk - Zajíc = blázen. Po nonstop jízdě loni plánuje něco většího. Praha - Hamburk za deset dní nonstop jízdy. Jarin slíbil v případě výhry dodat žirafu, takže uvidíme.
30. 6. - 15. 7. - Tábor Ohře 2001 - další tábor za námi, kupodivu přežili všichni včetně vedoucích.     16. - 17. 6. - Blanice - Akorát jsme skoro ujeli Jitce, která se trochu zakecala u sousedního autobusu a my ji prostě museli pozlobit. Cestou jsme ještě stihli vysadit Kečupa zamotaného v Tesa pásce a o kousek dál ho opět naložit.
8. - 10. 6. - Vltava s Xertecem - Pozor, první jez, o těch já píšu z pohledu diváka, ale první neohroženě vyráží pan ředitel coby háček. Zadák Pírek to jen tiše sleduje... spolu s celou firmou, která nadšeně z břehu tleská prvním vykoupaným, no ale zase následovali je další a jen posádky Kračmerová - Jedlička a Kusbaška - Halásek to vzala "zkušeně" přes kamení.     1. - 3. 6. - Cyklistický zájezd -Bylo trochu chmurné počasí, ale to nás neodradilo a tak jsme jeli kopce nekopce a asi v polovině, když čekáme pod kopcem na ostatní tak vidíme jak Martin Major doslova letí z kopce, pak brzdí, odhazuje kolo a jeho brzdná dráha po betoně byla asi tři metry dlouhá, ale nic se mu nestalo (zaplať pánubohu).
19. - 20. 5. - Berounka - Cestou jsme sledovali, jak se vede Sluníčkům, v čele s Pavlem na pramici, ale snažili jsme si jich moc nevšímat. Občas jezík a taky hrad - Krašov. Ten jsme nemohli vynechat a tak jsme vyhlásili přestávku na oběd a šli se podívat.     12. - 13. 5. - Labe - Během chvilky celá posádka Jíchova automobilu začala chaoticky otvírat okýnka a shánět vodu. Prostě a jednoduše řečeno Zpěvníčková šlápla do hovna.

Připravené lodě8. 5. - Den otevřených dveří - No a pak to propuklo - stan s občerstvením kluci postavili už v pondělí, v útery ráno se poklidilo, vynosily lodě, zapojila televize, připravilo jídlo a letáky. A první lidi mohli chodit. A taky chodili.

A jak to viděl Radek.

   

Kompletně narvaný vlek5. - 6. 5. - Sázava - Takže když to Drbža dával dohromady tak chvílemi docházel až k 60 lidem do autobusu a byl z toho trochu nesvůj. Ale nakonec došel ke správnému počtu 45 lidí a problémů bylo rázem míň - sehnat dostatečně velký autobus a vymyslet jak to navázat na vlek, když se tam vejdou lodě pouze pro maximálně 40 lidí.

A jak to viděl Drbža.

21. - 22. 4. - Jevišovka a Jihlava - Také jsme zjistili (já s Tomášem), že nás Zajíc přihlásil do závodu. Pak jsme jenom nasedli do lodí a odstartovali nás a pak už to bylo jen vylehávání na pádlo, samé vlny, vracáky a cvakání, tedy cvakl jsem se jen já a to třikrát, někdo to na sebe musel vzít, ne?
   
13. - 16. 4. - Polsko - "Vážení, mluvil jsem s ambasádou a do Polska se nesmí dovážet žádné maso ani mléčné výrobky", "Rozjeď to, budeme spolu dělat křupi křup", Zip chvátající za zadákem, bohužel proti proudu. Pajda se zamrzlou špricdekou. Zajíc, který přiznává, že dětský oddíl přeci jenom něco umí.....

Zajíc se žene10. 3. - Mariánský příkop - V devět už to bylo krušné, zvláště když si člověk uvědomil, jak dlouho už běhá. Ale mělo to i své slunné stránky a to když jsme provedli přepočet doby nutné ke splnění úkolu.

A jak to viděl Drbža.

   
Petr se to teprve učí24. 2. - Eskymáci - Jícha zvedal jak to šlo, zastává totiž názor "Dělám to blbě, ale zvednu". Narozdíl od Slima, který zastává teorii "Vše dělám dobře, ale ta loď prostě otočit nejde".
10. - 11. 2. - Únorová Berounka - Jet na vodu v zimě, no to snad může napadnout jedině Zajíce. A to bych nebyl já abych ho v tom nepodpořil.    
20. 1. - Eskymáci - jaké byly vypráví Slim na Jíchových stránkách.
13. - 14. 1. - Jablonec nad Nisou - To jsme si ještě vybrali lepší sjezdovku - taková mírnější se zdála. A jak jsme posléze zjistili, nebyla upravovaná.
A jak to viděl Slim (Jíchovy stránky)
     


Nahoru Tyto stránky navrhl a udržuje Martin Humpolec, ICQ: 102664876, adresa nástupnické organizace: http://SKZlichov.cz